Feromony damskie

Słowo “feromon” wywodzi się z języka greckiego i w polskim tłumaczeniu oznacza „przekaźnik podniecenia”. Z naukowego punktu widzenia są to lotne substancje chemiczne, które wydziela organizm. Główną funkcję feromonów stanowi wywołanie poczucia pożądania u płci przeciwnej. Rozwój wielu obszarów medycyny i psychologii, a także szereg badań pozwoliły znaleźć laboratoryjne rozwiązanie, dzięki któremu syntetycznie wyprodukowane feromony implementowane są współcześnie w przeróżnych kompozycjach zapachowych.
Feromony damskie

Dlaczego warto używać damskich feromonów?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów damskich feromonów. Najczęściej występują w formie perfum. Synteza substancji wywołujących poczucie pożądania oraz ciekawych składników zapachowych warunkuje powstawania nietuzinkowych, oryginalnych kompozycji. Efekt synergii w postaci niewielkiego flakonika działa na męską podświadomość i sprawia, że kobieta staje się w oczach panów jeszcze atrakcyjniejsza. Ponadto używanie feromonów przed stosunkiem z partnerem to doskonały sposób na rozpoczęcie ekscytującej gry wstępnej.

Jak dobrać perfumy z feromonami dla kobiet?

Decydując się na zakup perfum z feromonami, warto zwrócić uwagę na składniki poszczególnych produktów. Składając zamówienie drogą internetową, należy zapoznać się ze składem kompozycji zapachowej. Na rynku istnieje wiele rodzajów perfum z feromonami, które różnią się między sobą nutą zapachową. W ofercie sklepu swiat-doznan.pl znajdują się zarówno słodkie, kwiatowe kompozycje, jak i intensywne, wieczorowe wonie. Produkty bezzapachowe można swobodnie łączyć także z własnymi ulubionymi perfumami.

Jak długo działają feromony damskie?

Długość utrzymywania się feromonów na skórze jest kwestią indywidualną. Wiele zależy od typu cery. Nie bez znaczenia pozostaje także obszar, na który zostaną zaaplikowane feromony. Na skórze tłustej i mieszanej można liczyć na kilkugodzinną trwałość tego rozwiązania. Natomiast w przypadku cery suchej dobrym rozwiązaniem jest użycie tłustego kremu i posmarowanie nim okolic nadgarstków, szyi czy przestrzeni między piersiami. Takie działanie znacząco zwiększy trwałość feromonów, podbijając jednocześnie ich intensywność.